Publications Office of the EU
Twassil ta' taħlitiet konkreti fit-territorju tal-ġestjoni ta' MER Plovdiv - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Twassil ta' taħlitiet konkreti fit-territorju tal-ġestjoni ta' MER Plovdiv

  • Ippubblikat
    05/08/2026
  • Skadenza
    17/08/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    18/08/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ПЛОВДИВ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG421 Пловдив
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44114000 Konkrit
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
581477
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta’ dan l-akkwist pubbliku huwa l-provvista ta’ taħlitiet konkreti permezz ta’ xiri maħsuba biex jiżguraw it-tħaddim normali tal-gruppi ta’ ħidma fi ħdan l-istruttura tal-EAD tal-Operatur tas-Sistema tal-Elettriku (ESO) għat-tħaddim, il-manutenzjoni u t-tħaddim affidabbli tan-network tat-trażmissjoni tal-elettriku fit-territorju tar-Repubblika tal-Bulgarija. L-awtorità kontraenti tipprevedi li tikkonkludi kuntratt għall-provvista tal-oġġetti soġġetti għall-akkwist pubbliku ma’ kuntrattur potenzjali għal perjodu ta’ 24 xahar. L-awtorità kontraenti se tiddikjara t-tipi u l-kwantitajiet speċifiċi ta’ oġġetti, skont l-ispeċifikazzjoni, permezz ta’ ordnijiet ta’ konsenja. ​​​​​​​

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/581477
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/581477
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/08/2026 14:30
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Valur stmat
25,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.