Publications Office of the EU
Franza-Obernai: Xogħlijiet ta' protezzjoni ta' xatt ix-xmara - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Obernai: Xogħlijiet ta' protezzjoni ta' xatt ix-xmara

  • Ippubblikat
    01/10/2013
  • Skadenza
    13/11/2013
  • Aġġudikat
    19/12/2013
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Syndicat mixte Ehn-Andlau-Scheer
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45246200 Xogħlijiet ta' protezzjoni ta' xatt ix-xmara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2013-01
Deskrizzjoni

Entretien régulier de cours d'eau (fauche mécanique, dégagement d'embâcles, élagage et abattage du boisement, plantation et génie végétal en berge) en appui de l'équipe technique du syndicat mixte.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
200,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Nature et techniques - 67600 Muttersholtz et le parc departemental d'Erstein - 67151 Erstein cedex
Indirizz postali:
Belt:
Kodiċi postali:
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.