Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Otopeni: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' inġeniji ta' l-ajru, missili u vetturi spazjali militari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Otopeni: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' inġeniji ta' l-ajru, missili u vetturi spazjali militari

  • Aġġudikat
    24/12/2020
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO122 Braşov
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50650000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' inġeniji ta' l-ajru, missili u vetturi spazjali militari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,066,200.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,066,200.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
A1-10965
Deskrizzjoni

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
13,066,200.00
Valur kuntrattwali finali
13,066,200.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Societatea IAR
Indirizz postali: Str. Hermann Oberth nr. 34
Belt: Ghimbav
Kodiċi postali: 507075
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.