Publications Office of the EU
AI-tjänst för styrning av fastighetsautomation - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AI-tjänst för styrning av fastighetsautomation

  • Ippubblikat
    04/09/2026
  • Illum
    06/09/2026
  • Skadenza
    01/10/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    02/10/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Karlskrona kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE221 Blekinge län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Karlskrona kommun i samarbete med Region Blekinge och Växjö Fastighetsförvaltning Aktiebolag(VÖFAB) driver med stöd från Tillväxtverket denna del av projektet Sydostsamverkan för smarta offentliga miljöer. Projektet Sydostsamverkan för smarta offentliga miljöer, syftar till att stärka förmågan hos kommunala och regionala offentliga aktörer i sydostregionen i att utveckla och implementera AI-baserade och andra digitala verktyg för att förbättra energieffektivitet, inomhusmiljö och driftoptimering i offentliga byggnader. Denna projektdel fokuserar på användning av AI för optimering av fastighetsautomation och kommer att utvärderas inom projektet. Leverantörer kommer att arbeta med: Karlskrona kommun, Region Blekinge och Växjö Fastighetsförvaltning Aktiebolag(VÖFAB).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://annonser.clira.io/upphandling/cffc7e10-e25d-4cf4-933f-c0c577d1ec5c
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://annonser.clira.io/upphandling/cffc7e10-e25d-4cf4-933f-c0c577d1ec5c
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/10/2026 01:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
3,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.