Publications Office of the EU
il-Polonja-Gdansk: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Gdansk: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

  • Ippubblikat
    07/05/2015
  • Skadenza
    23/06/2015
  • Aġġudikat
    03/08/2015
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL63 Pomorskie
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
70,000.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
MW.I1-3201/11/2015
Deskrizzjoni

1. Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
opracowane dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
3. Szczegółowy zakres usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej dla przedmiotowego zamówienia.
4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
5. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą Stron wyrażoną na piśmie pod rygo-rem nieważności w następujących okolicznościach:
a) jeżeli z okoliczności dotyczących procesu przygotowania dokumentacji wynika, że nie jest możliwe uzyskanie w odpowiednim terminie wszystkich niezbędnych uzgodnień, oświadczeń i opinii, a nieuzyskanie to jest niezawinione przez Wykonawcę dokumentacji, w szczególności nie zostanie stwierdzona przez Zamawiającego zwłoka w wykonaniu zamówienia na każdym jego etapie;
b) zmiana postanowień umowy może nastąpić w celu zapobieżenia powstaniu nieodwracalnych w skutkach strat dla Zamawiającego;
c) zmiany obowiązującej stawki VAT;
d) z powodu działania siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia.
6. Zmiana postanowień zawartej umowy wynikająca z zaistnienia okoliczności z pkt 5a, 5b i 5d, możliwa jest tylko taka, która jest korzystna dla zamawiającego lub której nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy pomimo zachowania należytej staranności. W przypadku zaistnienia warunków zmiany określonych w pkt 5c. zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w zakresie wszelkich zmian umowy o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
70,000.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Biuro Projektowo-Consultingowego HydroEco s.c. Andrzej Pieniążek, Edyta Felińczak i Marcin Felińczak
Indirizz postali: ul. Zabłockiego 2A/32
Belt: Gdańsk
Kodiċi postali: 80-287
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.