Publications Office of the EU
Rinnovazzjoni Ġenerali tal-Iskola Elementari ta’ Mittelberg b’Kostruzzjoni ta’ Estensjoni: Xogħol ta' kreaturi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Rinnovazzjoni Ġenerali tal-Iskola Elementari ta’ Mittelberg b’Kostruzzjoni ta’ Estensjoni: Xogħol ta' kreaturi

  • Ippubblikat
    12/06/2026
  • Skadenza
    23/07/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    23/07/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Biberach an der Riss
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE146 Biberach
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262320 Xogħlijiet tal-qsim tal-ħitan bil-lastli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
MBS-3210
Deskrizzjoni

685 sqm pjanċa bażi miżbugħa minn qabel għall-issiġillar bituminuż; madwar 685 m2 reżistenti għall-ilma kontra l-umdità tal-ħamrija b’web tal-iwweldjar tal-bitum tal-elastomeri; madwar 520 sqm barriera tal-film PE, d= 0.4 mm; 1.200 sqm kopertura PE film fuq il-post TSD, d= 0.2 mm; 1,200 sqm s-siment tisħin screed CT-C35-F5, li jżommu f'wiċċ l-ilma, ħxuna 60 -80 mm; 1,200 sqm add-on għall-iffrankar tat-tisħin ħxuna screed u tqassar in-numru ta 'sodod CT-C40-F6; Ġonot ta’ espansjoni ta’ 106 m, 10 mm, mibrum; jagħmlu bejn wieħed u ieħor 40 m ta’ ġonot tal-mock fi screed; Ġonot ta’ 30 m, 10 mm, mibrum; 4 sqm kompożitu screed CT-C35-F5-V30, baxx-shrinkage, bħala siment veloċi

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.meinauftrag.rib.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.meinauftrag.rib.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/07/2026 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.