Publications Office of the EU
il-Kroazja-Żagreb: Servizzi tas-superviżjoni tas-sit tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Kroazja-Żagreb: Servizzi tas-superviżjoni tas-sit tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    08/01/2019
  • Skadenza
    05/02/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    05/02/2019
  • Aġġudikat
    29/04/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Post tax-xerrej
NUTS code: HR Hrvatska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71521000 Servizzi tas-superviżjoni tas-sit tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,700,000.00 HRK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
915,064.00 HRK
Numru ta’ referenza tal-offerta
1.126.-500/18
Deskrizzjoni

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/02/2019 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,700,000.00 HRK
Valur kuntrattwali finali
915,064.00 HRK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Indirizz postali: Gračanska cesta 39
Belt: Zagreb
Kodiċi postali: 10000
Pajjiż: HRV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.