Publications Office of the EU
D-Chemnitz: Xogħol fiċ-ċatt għal ġonna - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Chemnitz: Xogħol fiċ-ċatt għal ġonna

  • Ippubblikat
    11/02/2012
  • Skadenza
    08/03/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    08/03/2012
  • Aġġudikat
    30/04/2012
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Niederlassung Chemnitz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45236230 Xogħol fiċ-ċatt għal ġonna
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
303,700.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
285,019.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
12 O 30007/05.KW 2012/AVV
Deskrizzjoni

Außenanlagen:
— 1 100 m² abgestreuter Gussasphalt,
— 655 m Stahlband (gerade, in Radien),
— 35 Stück Bäume,
— 2 100 Stück Sträucher,
— 1 000 Stück Stauden,
— 450 m³ Oberboden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/03/2012 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
303,700.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
285,019.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Techno-Farm und Service GmbH
Indirizz postali: OT Adorf - Neukichner Straße 13
Belt: Neukirchen
Kodiċi postali: 09221
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.