Publications Office of the EU
Franza-Lyons: Apparat għall-analiżi tad-duħħan - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Lyons: Apparat għall-analiżi tad-duħħan

  • Ippubblikat
    09/10/2020
  • Skadenza
    06/11/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    09/11/2020
  • Aġġudikat
    12/01/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Métropole de Lyon
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK26 Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK26 Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38432300 Apparat għall-analiżi tad-duħħan
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,700,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,083,600.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20DP016
Deskrizzjoni

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Métropole de Lyon
Indirizz postali: 20 rue du Lac, CS 33569
Belt: Lyon Cedex 03
Kodiċi NUTS: FRK26
Kodiċi postali: 69505
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://marchespublics.grandlyon.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/11/2020 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,700,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,083,600.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SICK
Indirizz postali:
Belt: Émerainville
Kodiċi postali: 77184
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.