Publications Office of the EU
Spanja-Valladolid: Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Valladolid: Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti

  • Imħabbar
    03/03/2020
  • Ippubblikat
    04/05/2020
  • Skadenza
    18/05/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    22/05/2020
  • Aġġudikat
    30/06/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES41 Castilla y León
Post tax-xerrej
NUTS code: ES418 Valladolid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66512100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,999,600.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,516,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
A2020/001569
Deskrizzjoni

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/05/2020 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,999,600.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
3,516,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Indirizz postali: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Belt: Bilbao
Kodiċi postali: 48008
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.