Publications Office of the EU
Franza-Nizza: Servizzi tat-tindif ta' bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Nizza: Servizzi tat-tindif ta' bini

  • Ippubblikat
    16/10/2023
  • Skadenza
    20/11/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
universite Côte d'azur
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,670,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
S23-64 A 68
Deskrizzjoni

il s'agit d'un accord-cadre composite à prix mixtes en ce sens qu'il comporte à la fois des prix forfaitaires et des prix unitaires. Dans le cadre du présent accord-cadre alloti, certaines prestations récurrentes de nettoyage seront réglées au forfait, les autres, donnant lieu à l'émission de bons d commande, seront réglés sur la base de prix unitaires

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://unice.fr/universite/marches-publics
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.