Publications Office of the EU
Network ta’ lokalizzazzjoni WAN (Wide Area Network) u aċċess ċentrali għall-Internet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Network ta’ lokalizzazzjoni WAN (Wide Area Network) u aċċess ċentrali għall-Internet

  • Ippubblikat
    28/03/2024
  • Skadenza
    30/04/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    30/04/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
BVVG
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE300 Berlin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72318000 Servizzi tat-trasmissjoni tad-data
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
300,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
VG-6.9.3-70
Deskrizzjoni

Qed infittxu operatur tan-netwerk li jipprovdi l-infrastruttura tan-netwerk meħtieġa biex ikunu jistgħu jiskambjaw data u informazzjoni bejn il-postijiet individwali. Is-suġġett speċifiku ta’ din is-sejħa għall-offerti huwa l-forniment, l-installazzjoni u l-operat ta’ WAN (Wide Area Network) inkluż il-kriptaġġ għall-BVVG, kif ukoll il-forniment ċentrali ta’ aċċess għall-Internet inkluż b’rata fissa. Dan in-network huwa maħsub ukoll biex iqis il-ħtieġa akbar għal kapaċità tax-xogħol mobbli. L-ispeċifikazzjonijiet tas-sejħa għall-offerti huma mehmuża bħala Anness 1.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/cd925d7a-720d-40f8-bf1c-8273cbfa899e
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/cd925d7a-720d-40f8-bf1c-8273cbfa899e
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/04/2024 11:31
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Qualität/Leistung
Valur stmat
300,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.