Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili

  • Ippubblikat
    31/12/2021
  • Skadenza
    21/02/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    23/03/2022
  • Aġġudikat
    29/08/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dirección General de Carreteras
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES España
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
936,910.80 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
548,353.06 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
230219028162
Deskrizzjoni

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Dirección General de Carreteras
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: S2817015G
Indirizz postali: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28071
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Dirección General de Carreteras
Indirizz prinċipali: http://www.fomento.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/03/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.