Publications Office of the EU
Provvista ta' pubblikazzjonijiet tal-istampa dwar l-attivitajiet tal-Uffiċċju tal-Marixxall f'titli tal-istampa f'Małopolska - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista ta' pubblikazzjonijiet tal-istampa dwar l-attivitajiet tal-Uffiċċju tal-Marixxall f'titli tal-istampa f'Małopolska

  • Ippubblikat
    11/01/2024
  • Skadenza
    12/02/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    12/02/2024
  • Aġġudikat
    22/05/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Województwo Małopolskie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79970000 Servizzi tal-pubblikazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
507,777.73 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
577,500.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce KZ-II.272.7.2023
Deskrizzjoni

1. Is-suġġett tal-kuntratt huwa servizz ta' pubblikazzjonijiet tal-istampa ddedikat għall-attivitajiet tal-Uffiċċju tal-Marixxall tar-Reġjun ta' Małopolska f'titli tal-istampa f'Małopolska (inklużi: jirriżerva data u post għall-pubblikazzjonijiet individwali) u studji, jiġifieri l-kompożizzjoni tal-pubblikazzjonijiet abbażi ta' testi u/jew materjali grafiċi pprovduti mill-Parti li tagħmel l-Ordni, u jissorvelja t-tixrid xieraq tagħhom matul it-terminu tal-kuntratt. Il-pubblikazzjonijiet huma maqsuma f'2 moduli. Kull wieħed għandu jispeċifika: iċ-ċirkolazzjoni, il-frekwenza, il-kopertura ġeografika, il-grupp fil-mira, is-suġġett u rekwiżiti oħra, kif ukoll il-parametri tal-pubblikazzjoni: (a) Modulu 1 – Reġjonali. Pubblikazzjonijiet fl-istampa ta’ kuljum (materjali, inklużi obitwarji) tal-ambitu reġjonali tal-voivodship ta’ Małopolskie, jiġifieri fit-titlu tal-istampa ppubblikat kuljum mit-Tnejn sas-Sibt f’kull distrett tal-voivodship ta’ Małopolskie. L-awtorità kontraenti tipprevedi 78 ordni f'dan il-modulu (inklużi 45 b'daqs ta' paġna u nofs u 33 b'daqs ta' paġna u kwart). (b) Modulu 2 – Lokali. Pubblikazzjonijiet fl-istampa distribwiti bi ħlas jew mingħajr ħlas (inklużi obituaries) b’kopertura lokali, jiġifieri f’titlu tal-istampa b’kopertura lokali ppubblikat f’mill-inqas wieħed mit-22 distrett tal-provinċja ta’ Małopolskie (inklużi bliet bi drittijiet ta’ powiat). Il-Parti li tagħmel l-Ordni tipprevedi 140 ordni f’dan il-modulu (inklużi 60 b’daqs ta’ 1⁄2 paġna u 80 b’daqs ta’ 1⁄4 paġna).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ezamowienia.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ezamowienia.gov.pl
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/02/2024 10:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Liczba tytułów prasowych, z których Zamawiający będzie wybierać konkretny tytuł/tytuły w celu publikacji ogłoszenia w poszczególnych modułach
Valur stmat
507,777.73 PLN
Valur kuntrattwali finali
577,500.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Biuro Reklamy Gazet Lokalnych Sp. z o.o.
Indirizz postali:
Belt: Żnin
Kodiċi postali: 88-400
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.