Publications Office of the EU
l-Italja-Bolzano: Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Bolzano: Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi

  • Ippubblikat
    14/07/2017
  • Skadenza
    25/08/2017
  • Aġġudikat
    18/12/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98351000 Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
517,200.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
562,950.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Vergabe der Konzession folgender Dienstleistung: Betrieb des Parkhauses NOI Techpark Bozen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Other
Valur stmat
517,200.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
562,950.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CSU Soc. coop.
Indirizz postali: via E. Ferrari 5
Belt: Bozen (BZ)
Kodiċi postali: 39100
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: Skidata GmbH
Indirizz postali: J. Ressel 2F
Belt: Bozen (BZ)
Kodiċi postali: 39100
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: CSU soc. coop.
Indirizz postali: via E. Ferrari 5
Belt: Bolzano (BZ)
Kodiċi postali: 39100
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.