Publications Office of the EU
l-Italja-Trieste: Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Trieste: Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    20/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2022
  • Aġġudikat
    30/09/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH44 Trieste
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,004,035.91 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,762,322.31 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
02/22 - S
Deskrizzjoni

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Indirizz postali: VIA V. LOCCHI, 19
Belt: TRIESTE
Kodiċi NUTS: ITH44
Kodiċi postali: 34143
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Indirizz prinċipali: www.autovie.it
Elettronika permezz ta’:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2022 09:30
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.