Publications Office of the EU
Franza-Roissy-en-France: Servizzi ta' l-istħarriġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Roissy-en-France: Servizzi ta' l-istħarriġ

  • Ippubblikat
    26/06/2018
  • Skadenza
    31/07/2018
  • Aġġudikat
    19/11/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Communauté d'agglomération Roissy Pays de France
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Post tax-xerrej
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79311000 Servizzi ta' l-istħarriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
442,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
1838gdc
Deskrizzjoni

Consultation lancée par un groupement de commandes composé des membres suivants: Commune d'Arnouville, Commune de Garges-lès-Gonesse, Commune de Saint-Mard, Commune de Chennevières-les-Louvres Carpf, Commune de Goussainville, Commune de Mitry-Mory, Commune de Moussy-le-Neuf.
Coordonnateur du groupement de commandes: Communauté d'agglomération Roissy Pays de France.
L'objectif de la présente consultation est de permettre aux collectivités définies au périmètre de se mettre en conformité avec le RGPD qui est entré en vigueur le 25.5.2018.
Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot. Accord-Cadre conclu pour une période initiale de 2 ans.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Communauté d'agglomération Roissy Pays de France: Mme Petit Isabelle
Indirizz postali: 1 boulevard Carnot
Belt: Villiers-le-Bel
Kodiċi NUTS: FR108
Kodiċi postali: 95400
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://agysoft.marches-publics.info/
Elettronika permezz ta’:
https://agysoft.marches-publics.info/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Xerrejja
Commune de Mitry-Mory
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.