Publications Office of the EU
REFONTE INTRANET COHESION CONCEPTION ET MISE EN OEUVRE D'UNE NOUVELLE SOLUTION POUR LA REFONTE DE L'INTRANET DU DEPARTEMENT DE L'OISE - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

REFONTE INTRANET COHESION CONCEPTION ET MISE EN OEUVRE D'UNE NOUVELLE SOLUTION POUR LA REFONTE DE L'INTRANET DU DEPARTEMENT DE L'OISE

  • Ippubblikat
    17/02/2025
  • Skadenza
    18/03/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Département de l'Oise
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE22 Oise
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72421000 Servizzi ta' żvilupp ta' applikazzjoni għall-klijenti għall-internet u l-intranet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
610,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
25-DN-NC-02
Deskrizzjoni

La consultation porte sur la conception et la mise en oeuvre pour le Département de l'Oise d'une nouvelle solution intranet devant permettre la refonte et la rénovation de l'intranet actuel de la collectivité. Elle s'inscrit dans un projet plus global pour le Département dont les objectifs sont : - La volonté d'améliorer la communication interne, - Faciliter l'accès à l'information et aux services pour tous les agents. - Le renforcement de l'identité professionnelle, - La modernisation des outils proposés aux agents. La description des prestations et leurs spécifications techniques sont précisées dans le cahier des clauses techniques particulières (CCTP) et ses annexes.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marchespublics.oise.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://marchespublics.oise.fr/
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
610,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.