Publications Office of the EU
Concession de service de mise à disposition, installation, entretien, maintenance et exploitation des mobiliers urbains publicitaires et non publicitaires - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Concession de service de mise à disposition, installation, entretien, maintenance et exploitation des mobiliers urbains publicitaires et non publicitaires

  • Ippubblikat
    11/06/2026
  • Skadenza
    29/07/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
MAIRIE DE MALAKOFF
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79341200 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-reklamar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,336,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2615
Deskrizzjoni

La Ville confie au Concessionnaire la mise à disposition, l'installation, l'entretien, la maintenance et l'exploitation d'éléments de mobilier urbain publicitaires et non publicitaires. Le contrat de concession implique le déploiement de plusieurs typologies de mobiliers, telles que référencés à l'article 5.4 du projet de contrat, ainsi que certains services dits associés. La consultation est menée conformément à la procédure décrite aux dispositions des articles L.3121-1 et R.3121-5 et suivants du Code de la commande publique. Le contrat est une concession au sens de l'article L1121-1 du Code de la Commande Publique. Il est conclu pour une durée de seize (16) années à compter du 1er avril 2027 ou à compter de sa notification si celle-ci est postérieure

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1832668
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1832668
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 80
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Valeur financière
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Valur stmat
4,336,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.