Publications Office of the EU
is-Slovakkja-Banská Bystrica: Fatturi b'għelm għall-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

is-Slovakkja-Banská Bystrica: Fatturi b'għelm għall-ikel

  • Ippubblikat
    04/07/2017
  • Aġġudikat
    11/09/2017
  • Skadenza
    15/10/2017
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Krajská prokuratúra
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SK Slovensko
Post tax-xerrej
NUTS code: SK Slovensko
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30199770 Fatturi b'għelm għall-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
378,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
443,620.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2 Spr 81/17/6600
Deskrizzjoni

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Krajská prokuratúra
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 00166456
Indirizz postali: Partizánska cesta 1
Belt: Banská Bystrica
Kodiċi NUTS: SK
Kodiċi postali: 975 62
Pajjiż: SVK
Persuna ta' kuntatt: Ing. Kristína Mlynárčiková
Indirizz prinċipali: http://www.genpro.gov.sk
Elettronika permezz ta’:
http://www.genpro.gov.sk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
378,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
443,620.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Vaša Slovensko, s.r.o.
Indirizz postali: Račianske mýto 1/B
Belt: Bratislava
Kodiċi postali: 831 02
Pajjiż: SVK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.