Publications Office of the EU
il-Polonja-Zawiercie: Prodotti mill-ħalib - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

il-Polonja-Zawiercie: Prodotti mill-ħalib

  • Ippubblikat
    26/09/2023
  • Skadenza
    30/10/2023
  • Aġġudikat
    01/12/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Szpital Powiatowy w Zawierciu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Post tax-xerrej
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15500000 Prodotti mill-ħalib
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
646,056.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP/PN/60/1/2023
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta’ dan il-kuntratt huwa l-provvista ta’ prodotti tal-ħalib skont id-dispożizzjonijiet tal-Anness 2 tat-ToR tal-forma tal-prezz tal-prodott.
il-

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Szpital Powiatowy w Zawierciu
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 276271110
Indirizz postali: ul. Miodowa 14 Zawiercie
Belt: Zawiercie
Kodiċi NUTS: PL22B
Kodiċi postali: 42-400
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Monika Standerska
Indirizz prinċipali: www.szpitalzawiercie.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
646,056.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita
Indirizz postali:
Belt: Wysokie Mazowieckie
Kodiċi postali:
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.