Publications Office of the EU
l-Isvezja-Köping: Għamara - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Köping: Għamara

  • Ippubblikat
    29/05/2018
  • Skadenza
    02/07/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    03/07/2018
  • Aġġudikat
    24/07/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Västra Mälardalens Kommunalförbund
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39100000 Għamara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
VMKF-U 2018.53
Deskrizzjoni

Uppdraget avser inköp av begagnade möbler. Uppdraget omfattar även leverans, uppackning, montering, avemballering samt återtagande av emballage och utplacering av produkter.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflvzlyrcf&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/07/2018 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
6,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Ercomi i Sverige AB
Indirizz postali: Box 404
Belt: Karlstad
Kodiċi postali: 651 09
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: EXIN Bygg & Inredning i Västerås Aktiebolag
Indirizz postali: Metallverksgatan 21
Belt: Västerås
Kodiċi postali: 721 30
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Thule Möbler AB
Indirizz postali: Box 27
Belt: Kungsör
Kodiċi postali: 736 36
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.