-
Ippubblikat17/09/2025
-
Skadenza10/10/2025
-
Ftuħ tal-offerti14/10/2025
-
Illum05/09/2026
Utilitajiet
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
Note: Mhux l-informazzjoni kollha għal din il-proċedura ġiet komputata b’suċċess. Jekk jogħġbok ikkonsulta d-dokumenti llinkjati għal aktar dettalji.
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
Tip: quality
Deskrizzjoni: PROGETTO DEL SERVIZIO
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 44
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: DOTAZIONI
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 29
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: POSSESSO DELLA CERTIFICAZIONE DELLA PARIT DI GENERE DI CUI ALLART. 46-BIS DEL CODICE DELLE PARI OPPORTUNIT TRA UOMO E DONNA, DI CUI AL D.LGS N. 198/2006
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: RIBASSO UNICO SUGLI IMPORTI UNITARI POSTI A BASE DI GARA (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: FORMAZIONE - Formazione del personale che sarà impiegato nel servizio (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.