Publications Office of the EU
APP.38/2024 — Proċedura miftuħa elettronika sejħa għall-offerti Ewropea għall-għoti ta’ provvista bl-installazzjoni ta’ impjant serrikulturali fiss fiċ-Ċentru Sperimentali Orthofloricultural Experimental ta’ Veneto Agricoltura li jinsab fil-Muniċipalità ta’ Rosolina (RO). CIG 9840334481 — TAZZA J95B22000420005 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

APP.38/2024 — Proċedura miftuħa elettronika sejħa għall-offerti Ewropea għall-għoti ta’ provvista bl-installazzjoni ta’ impjant serrikulturali fiss fiċ-Ċentru Sperimentali Orthofloricultural Experimental ta’ Veneto Agricoltura li jinsab fil-Muniċipalità ta’ Rosolina (RO). CIG 9840334481 — TAZZA J95B22000420005

  • Aġġudikat
    03/05/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH36 Padova
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44211500 Serer
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
266,624.40 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
APP. 38/2023
Deskrizzjoni

Sejħa għall-offerti elettronika miftuħa Ewropea għall-għoti ta’ provvista bl-installazzjoni ta’ impjant serrikulturali fiss fiċ-Ċentru Sperimentali Orthoflorikulturali “Po di Tramontana” ta’ Veneto Agricoltura li jinsab fil-Muniċipalità ta’ Rosolina (RO). CIG 9840334481 — TAZZA J95B22000420005

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prezzo
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
266,624.40 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: IDROTERM SERRE SRL
Indirizz postali:
Belt: PORTO MANTOVANO
Kodiċi postali: 46047
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.