Publications Office of the EU
l-Italja-Trieste: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Italja-Trieste: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    23/12/2016
  • Skadenza
    21/02/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    23/02/2017
  • Aġġudikat
    18/01/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Università degli Studi di Trieste
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITH44 Trieste
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
170,198.30 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
C.U.P.: J93D07000170003 - C.I.G.: 6785355C12
Deskrizzjoni

Affidamento del servizio di «Direzione lavori dei lavori di ristrutturazione e riqualificazione funzionale degli edifici F1 e F2 presso il comprensorio ex OPP di San Giovanni in Trieste»

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/02/2017 00:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
170,198.30 EUR
Għoti tal-kuntratt
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.