Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Larkhall: Prodotti farmaċewtiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Larkhall: Prodotti farmaċewtiċi

  • Ippubblikat
    30/11/2013
  • Skadenza
    20/01/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    20/01/2014
  • Aġġudikat
    18/02/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) ("the Authority")
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKM Scotland
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
NP43313
Deskrizzjoni

This Framework Agreement is for the supply of HIV Generic Medicines listed within chapter 5.3.1 of the British National Formulary (BNF).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/01/2014 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Roche Products Ltd
Indirizz postali: 6 Falcon Way, Shire Park
Belt: Welwyn Garden City
Kodiċi postali: AL7 1TW
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Sandoz Ltd
Indirizz postali: Frimley Business Park, Frimley
Belt: Camberley
Kodiċi postali: GU16 7SR
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Mylan
Indirizz postali: Albany Gate, Darkes Lane
Belt: Potters Bar
Kodiċi postali: EN6 1AG
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Milpharm Limited
Indirizz postali: Ares, Odyssey Business Park, West End Road
Belt: South Ruislip
Kodiċi postali: HA4 6QD
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Bristol-Myers Squibb Pharmaceuticals
Indirizz postali: Uxbridge Business Park, Sanderson Road, Uxbridge
Belt: London
Kodiċi postali: UB8 1DH
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.