Publications Office of the EU
Servizz ta’ informazzjoni legali online - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ informazzjoni legali online

  • Aġġudikat
    02/07/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Département de la Haute-Savoie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79111000 Servizzi ta' pariri legali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
80,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025A0161
Deskrizzjoni

Bħala parti mill-kompiti tiegħu li jipprovdi pariri legali u jittratta proċedimenti kontenzjużi, id-Dipartiment jixtieq li jkollu servizz ta’ informazzjoni legali aċċessibbli u kuntattabbli: - bil-miktub permezz ta' portal online, - u bit-telefon. Dan huwa ftehim qafas ta’ servizz uniku mingħajr ammont minimu u ammont massimu ta’ EUR 20 000 eskluża l-VAT għal kull perjodu ta’ sena (kuntratt li jiġġedded espressament tliet darbiet, għal perjodu massimu ta’ erba’ snin).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
80,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SVP
Indirizz postali:
Belt: Bois-Colombes
Kodiċi postali: 92270
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.