Publications Office of the EU
Spanja-Torrejón de Ardoz: Uniformijiet tal-militar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Torrejón de Ardoz: Uniformijiet tal-militar

  • Ippubblikat
    20/05/2022
  • Skadenza
    22/06/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    27/06/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35811300 Uniformijiet tal-militar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,124,874.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022/EA22/00000411E
Deskrizzjoni

Uniformes, Pantalones, Camisas, Correaje y Guante Gris (20229016)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: S2822022F
Indirizz postali: Carretera Nacional II, Km. 22,8
Belt: Torrejón de Ardoz
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28850
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Indirizz prinċipali: http://www.contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/06/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.