Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Děčín: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-propjetà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Děčín: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-propjetà

  • Aġġudikat
    24/09/2013
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66515200 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-propjetà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,500,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,080,304.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
OR/83551/2013/Šiv
Deskrizzjoni

Předmětem této veřejné zakázky je:
a) pojištění majetku v dále uvedeném rozsahu:
— pojištění živelní,
— pojištění odcizení,
— pojištění vandalismu,
— pojištění strojů (včetně živlu, odcizení a vandalismu),
— pojištění elektroniky (včetně živlu, odcizení a vandalismu);
b) pojištění odpovědnosti za škodu;
c) pojištění motorových vozidel (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, havarijní pojištění).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
5,500,000.00
Valur kuntrattwali finali
9,080,304.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Triglav pojišťovna a.s.
Indirizz postali: Novobranská 544/1
Belt: Brno
Kodiċi postali: 602 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.