Publications Office of the EU
il-Polonja-Siedlce: Sostenn funzjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Siedlce: Sostenn funzjonali

  • Ippubblikat
    19/08/2019
  • Skadenza
    19/09/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    19/09/2019
  • Aġġudikat
    10/10/2019
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL925 Siedlecki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33180000 Sostenn funzjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
31,940.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,157,406.60 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
FZP.2810.45.2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych dla potrzeb bloku operacyjnego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewięć części (pakietów). Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SIWZ. W zakresie pakietu I i IV, Wykonawca jest zobowiązany do utworzenia depozytu zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym w nieprzekraczalnym terminie do 10 dni od daty zawarcia umowy, wraz z przekazaniem niezbędnego instrumentarium. Uzupełnienie depozytu będzie następowało niezwłocznie, jednak w terminie nie dłuższym niż 3 dni robocze od chwili otrzymania powiadomienia, w taki sposób, aby Zamawiający dysponował pełnym asortymentem, objętym depozytem. W zakresie pakietu II Wykonawca utworzy depozyt i udostępni instrumentarium na wezwanie Zamawiającego w terminie 3 dni przed planowanym zabiegiem.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: PL
Indirizz postali: ul. Poniatowskiego 26
Belt: Siedlce
Kodiċi NUTS: PL925
Kodiċi postali: 08-110
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Bożena Badowska
Indirizz prinċipali: http://www.szpital.siedlce.pl
Elettronika permezz ta’:
https://portal.smartpzp.pl/szpitalsiedlce
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/09/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.