Publications Office of the EU
Mikkelinvirastotalo A, Ambjent tax-xogħol kondiviż, Kuntratt tal-bini (kuntratt ewlieni) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Mikkelinvirastotalo A, Ambjent tax-xogħol kondiviż, Kuntratt tal-bini (kuntratt ewlieni)

  • Ippubblikat
    12/09/2025
  • Skadenza
    17/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    17/10/2025
  • Aġġudikat
    19/02/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Senaatti-kiinteistöt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,470,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
A200620
Deskrizzjoni

Fil-proġett A200620, Mikkeli Office Building A, ambjent tax-xogħol komuni, se jinbena f'bini eżistenti b'faċilitajiet kondiviżi ta' xogħol u ta' servizz għall-klijenti għall-aġenziji tal-gvern. Il-proġett se jitwettaq bħala kuntratt kondiviż. Il-kuntrattur jaġixxi bħala l-kuntrattur ewlieni u l-kuntrattur ewlieni fil-proġett

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=15150&guid=3e2b90ed-816a-4107-9662-9ce411e4d704
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=15150&guid=3e2b90ed-816a-4107-9662-9ce411e4d704
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/10/2025 11:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
kokonaishinta
Valur stmat
8,200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,470,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Rakennusliike Porrassalmi Oy
Indirizz postali:
Belt: Palokka
Kodiċi postali: 40270
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.