Publications Office of the EU
Spanja-Oliva: Servizzi ta' konsulenza tat-taxxa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Oliva: Servizzi ta' konsulenza tat-taxxa

  • Ippubblikat
    23/01/2023
  • Skadenza
    16/02/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    07/03/2023
  • Aġġudikat
    17/07/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES523 Valencia / València
Post tax-xerrej
NUTS code: ES523 Valencia / València
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79221000 Servizzi ta' konsulenza tat-taxxa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,435,770.85 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
5610/2022
Deskrizzjoni

Prestación de los servicios de asistencia y colaboración en la gestión tributaria, censal, inspectora y recaudatoria, tanto en período voluntario como ejecutivo y de los ingresos de derecho público.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P4618300J
Indirizz postali: Plaza del Ayuntamiento, 1 -
Belt: Oliva
Kodiċi NUTS: ES523
Kodiċi postali: 46780
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/03/2023 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,435,770.85 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: COORDINADORA DE GESTIÓN DE INGRESOS SA
Indirizz postali:
Belt: Alcalá de Guadaira
Kodiċi postali: 41500
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.