Publications Office of the EU
Franza-Grenoble: Żrieragħ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Grenoble: Żrieragħ

  • Ippubblikat
    23/03/2021
  • Skadenza
    26/04/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    27/04/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Commune de Grenoble
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK24 Isère
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK24 Isère
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
03111000 Żrieragħ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
196,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021_scp_0091
Deskrizzjoni

La présente consultation a pour objet l'achat de semences, de jeunes plants, de bulbes, annuels ou bisannuels. Forme de marché: accord-cadre à bons de commande sans montant minimal ni maximal. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://agysoft.marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/04/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.