Publications Office of the EU
il-Polonja-Wroclaw: Strumenti kirurġiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Wroclaw: Strumenti kirurġiċi

  • Ippubblikat
    29/06/2023
  • Skadenza
    09/08/2023
  • Aġġudikat
    20/10/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Post tax-xerrej
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33169000 Strumenti kirurġiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,369,644.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,068,892.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
14
Numru ta’ referenza tal-offerta
EZ/798/402/22
Deskrizzjoni

Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Bloku Operacyjnego według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy I (załącznik nr 3) oraz Wzorze umowy II (załącznik nr 3a) stanowiących integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ). Szacunkowa wartość przedmiotu zamówienia bez prawa opcji 1 466 353,00 PLN.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_marciniak
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.