Publications Office of the EU
Franza-Gonfreville-l'Orcher: Servizzi tekniċi ta' l-ispezzjoni tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Gonfreville-l'Orcher: Servizzi tekniċi ta' l-ispezzjoni tal-bini

  • Ippubblikat
    02/03/2022
  • Skadenza
    01/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    01/04/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ville de Gonfreville l'orcher
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71631300 Servizzi tekniċi ta' l-ispezzjoni tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
320,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022-002
Deskrizzjoni

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ville de Gonfreville l'orcher
Indirizz postali: place Jean Jaurès
Belt: Gonfreville L'Orcher
Kodiċi NUTS: FRD22
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elettronika permezz ta’:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/04/2022 14:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
320,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.