Publications Office of the EU
il-Polonja-Białystok: Apparat ta' l-ispezzjoni bl-uzu tar-raġġi X - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Białystok: Apparat ta' l-ispezzjoni bl-uzu tar-raġġi X

  • Ippubblikat
    12/03/2019
  • Skadenza
    26/04/2019
  • Aġġudikat
    18/06/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL84 Podlaskie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL84 Podlaskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38582000 Apparat ta' l-ispezzjoni bl-uzu tar-raġġi X
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,162,601.63 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,020,029.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
2001-ILZ.260.4.2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
10,162,601.63 PLN
Valur kuntrattwali finali
10,020,029.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Indirizz postali: Emilii Plater 53
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 00-113
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.