Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Hamilton: Servres - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Hamilton: Servres

  • Aġġudikat
    01/05/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
South Lanarkshire Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKM95 South Lanarkshire
Post tax-xerrej
NUTS code: UKM95 South Lanarkshire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48820000 Servres
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,837,047.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
SLC/PS/FINCOR/19/014
Deskrizzjoni

The Council requires server and storage services to support the delivery of a wide variety of business functions and t help prepare the server and storage estate for the planned closure of the Caird data centre in 2021.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,837,047.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Computacenter UK
Indirizz postali: Haston House, 2 Redheughs Rigg
Belt: Edinburgh
Kodiċi postali: EH12 9DQ
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.