Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Iași: Stallazzjonijiet xjentifiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Rumanija-Iași: Stallazzjonijiet xjentifiċi

  • Aġġudikat
    22/04/2019
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Institutul de Chimie Macromoleculară „Petru Poni”
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO2 Macroregiunea Doi
Post tax-xerrej
NUTS code: RO213 Iaşi
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45214630 Stallazzjonijiet xjentifiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,302,446.22
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,302,300.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
4541750/2018/20
Deskrizzjoni

— Achizitie:
(i) Instalaţie multifuncţională de valorificare complexă a biomasei vegetale tip micropilot — 1 buc., Cod principal CPV: 45214630-5 Instalaţii ştiinţifice (Rev. 2),
(ii) Service în perioada de garanţie, Cod secundar CPV 51430000-5 Servicii de instalare de echipament de laborator (Rev. 2),
(iii) Training utilizare echipamente şi aplicaţii, Cod secundar CPV 79632000-3 Servicii de formare a personalului (Rev. 2).
Instalatia va fi utilizata pentru dezvoltarea de metode eco-eficiente pentru valorificarea complexa a biomasei vegetale,
— Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, va fi ca de ex.: 20 de zile. Conform art. 160–161 din Legea nr. 98/2016. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor în a 11-a zi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,302,446.22
Valur kuntrattwali finali
2,302,300.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Laboratorium S.R.L.
Indirizz postali: Str. Gheorghe Buzoianu nr. 17
Belt: Târgu Bujor
Kodiċi postali: 330175
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.