Publications Office of the EU
Il-Greċja-Katerini: Żbir tas-siġar u tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Katerini: Żbir tas-siġar u tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli

  • Ippubblikat
    15/01/2021
  • Skadenza
    22/02/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    25/02/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας - Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας - Υποδιεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Πιερίας
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: EL525 Πιερία
Post tax-xerrej
NUTS code: EL525 Πιερία
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77340000 Żbir tas-siġar u tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
403,225.81 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Εργασίες κοπής - κλάδευσης δέντρων και παρόδιας βλάστησης στο οδικό δίκτυο της Π.Ε. Πιερίας, 2020 - 2021.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/02/2021 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
403,225.81 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.