Publications Office of the EU
il-Kroazja-Split: Magni ta' l-istampar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Kroazja-Split: Magni ta' l-istampar

  • Ippubblikat
    04/07/2017
  • Skadenza
    21/08/2017
  • Ikkanċellat
    22/02/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DES ustanova za zapošljavanje, rad i profesionalnu rehabilitaciju osoba s invaliditetom
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Post tax-xerrej
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42991200 Magni ta' l-istampar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,725,000.00 HRK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
EVV 1/2017
Deskrizzjoni

Nabava novog fleksografskog tiskarskog stroja za izradu papirnatih vrećica s tiskom.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,725,000.00 HRK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.