Publications Office of the EU
in-Netherlands-Lejden: Servizzi tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

in-Netherlands-Lejden: Servizzi tat-tindif

  • Ippubblikat
    06/12/2018
  • Skadenza
    28/01/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    28/01/2019
  • Aġġudikat
    01/04/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Naturalis Biodiversity Center
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
221,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Schoonmaak van het museum, labs en kantoor van Naturalis.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Naturalis Biodiversity Center
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 41647282
Indirizz postali: Vondellaan 55
Belt: Leiden
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 2332 AA
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Mark Kamminga
Indirizz prinċipali: http://www.naturalis.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/102de8dc75db639e208ff5a6838398b1
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/01/2019 15:01
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
221,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: B2-Clean bv
Indirizz postali: Rijn 18B
Belt: Den Haag
Kodiċi postali: 2491 BG
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.