Publications Office of the EU
il-Polonja-Kalisz: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Kalisz: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari

  • Aġġudikat
    05/02/2020
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Perzyny w Kaliszu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL416 Kaliski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL416 Kaliski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,191,545.12
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,391,201.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
7/20
Deskrizzjoni

Energia cieplna będzie dostarczana do obiektów szpitala przy ul. Poznańskiej 79 w postaci gorącej wody dla celów wentylacji mechanicznej. Dostawa energii cieplnej odbywać się będzie bezpośrednio do węzła cieplnego znajdującego się w budynku kotłowni. Z węzła cieplnego energia cieplna będzie rozprowadzana wg potrzeb do budynku głównego i budynku technicznego szpitala. Granicę dostawy będą stanowiły zasuwy odcinające na instalacji w budynku kotłowni na kondygnacji 02. Jako urządzenie rozliczeniowe będzie przyjęty licznik zainstalowany przez dostawcę w węźle cieplnym.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

09300000 - Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari

09320000 - Fwar, ilma sħun u prodotti assoċċjati

09323000 - Sħanat distrettwali

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,191,545.12
Valur kuntrattwali finali
5,391,201.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Energa Ciepło Kaliskie sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Torowa 115
Belt: Kalisz
Kodiċi postali: 62-800
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.