Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Zossen: Servizzi ta' l-amministrazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Zossen: Servizzi ta' l-amministrazzjoni

  • Ippubblikat
    14/06/2018
  • Skadenza
    17/07/2018
  • Aġġudikat
    24/09/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Brandenburgischer Landesbetrieb für Liegenschaften und Bauen- Vergabestelle
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
75100000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
34,948.09 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
PDM-E-24436
Deskrizzjoni

Unterhaltsreinigung

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Brandenburgischer Landesbetrieb für Liegenschaften und Bauen (BLB) – Vergabestelle
Indirizz postali: An der Wache 2
Belt: Zossen
Kodiċi NUTS: DE40H
Kodiċi postali: 15806
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.vergabemarktplatz.brandenburg.de
Elettronika permezz ta’:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPCenter/notice/CXSEYYDY61G
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
34,948.09 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: 2M Gruppe GmbH
Indirizz postali:
Belt: Potsdam
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.