Publications Office of the EU
l-Ungerija-Budapest: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tas-suq finanzjarju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Ungerija-Budapest: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tas-suq finanzjarju

  • Ippubblikat
    11/06/2021
  • Skadenza
    14/07/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    14/07/2021
  • Aġġudikat
    04/10/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HU110 Budapest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66150000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tas-suq finanzjarju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
EKR000631482021
Deskrizzjoni

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 10585560244
Indirizz postali: Csokonai utca 3.
Belt: Budapest
Kodiċi NUTS: HU110
Kodiċi postali: 1081
Pajjiż: HUN
Persuna ta' kuntatt: Hausenblasz Máté
Indirizz prinċipali: http://www.nisz.hu
Elettronika permezz ta’:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/07/2021 10:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Indirizz postali: Hungária Körút 17-19
Belt: Budapest
Kodiċi postali: 1143
Pajjiż: HUN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.