Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bukarest: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bukarest: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    05/09/2017
  • Skadenza
    06/10/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    31/10/2017
  • Aġġudikat
    15/01/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central „Dr. Carol Davila”
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,680,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
950,208.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
A2
Deskrizzjoni

Achizitie de servicii de colectare, transport si evacuare deseuri menajere.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/10/2017 18:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,680,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
950,208.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ROSAL GRUP S.A.
Indirizz postali: Str. Turturelelor nr. 11A
Belt: București
Kodiċi postali: 030881
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.