Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Târgu Jiu: Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Târgu Jiu: Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali

  • Ippubblikat
    06/04/2022
  • Skadenza
    09/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    09/05/2022
  • Aġġudikat
    02/06/2022
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
EDILITARA PUBLIC S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO412 Gorj
Post tax-xerrej
NUTS code: RO412 Gorj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144000 Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,473,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,472,600.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
27295841202219
Deskrizzjoni

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: EDILITARA PUBLIC S.A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: RO 27295841
Indirizz postali: Strada Victoriei, nr. 45
Belt: Targu Jiu
Kodiċi NUTS: RO412
Kodiċi postali: 210234
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Indirizz prinċipali: http://www.edilitara.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/05/2022 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,473,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
1,472,600.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Indirizz postali: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Belt: Ciorogarla
Kodiċi postali: 077055
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.