Publications Office of the EU
Mission de maîtrise d'oeuvre pour l'amélioration de la performance énergétique des bâtiments du lycée Alain à Alençon (61) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mission de maîtrise d'oeuvre pour l'amélioration de la performance énergétique des bâtiments du lycée Alain à Alençon (61)

  • Aġġudikat
    04/06/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
REGION NORMANDIE - DIRECTION DES BATIMENTS REGIONAUX
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: FRD11 Calvados
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
67,575.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2024-MOE-DBR-0202
Deskrizzjoni

Le détail des missions confiées au titulaire figure au cahier des charges. Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Pertinence des moyens humains
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Pertinence de la perception de l'opération sur des objectifs techniques et de développement durable
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
67,575.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ARCHI-TRIAD
Indirizz postali:
Belt: Argentan
Kodiċi postali: 61200
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.