Publications Office of the EU
il-Finlandja-Pori: Servizzi tat-tindif tat-tessuti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Finlandja-Pori: Servizzi tat-tindif tat-tessuti

  • Ippubblikat
    19/05/2018
  • Skadenza
    20/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    20/06/2018
  • Aġġudikat
    26/10/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Satakunnan sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI196 Satakunta
Post tax-xerrej
NUTS code: FI196 Satakunta
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18100000 Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
222,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
271,559.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
18/13
Deskrizzjoni

Sairaala-apteekin henkilökunta käyttää steriililääkkeenvalmistustiloissa (luokka A/B) puhdastilahaalari-, -huppu,
-kenkäyhdistelmää, -alusasua ja -sukkia (jäljempänä puhdastilatyöasu) valmistaessaan steriililääkkeitä puhdastiloissa. Alusasuja ja sukkia käytetään myös sellaisenaan työskenneltäessä C- tai D-luokan tiloissa. Tarjousta pyydetään tekstiilivuokrauspalvelusta, joka kattaa puhdastilatyöasun vuokrauksen, pesun, toivotunlaisen pakkaamisen, steriloinnin, mahdolliset korjaukset ja kuljetuksen. Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu yksityiskohtaisesti tarjouspyynnössä ja seuraavissa liitteissä:
– Palvelukuvaus (liite 1)
– Sopimusluonnos (liite 2)
– Julkisten hankintojen yleiset sopimusehdot, JYSE 2014 PALVELUT (liite 3).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tarjouspalvelu.fi/satshp?id=177485&tpk=704a137f-6ee4-4dc6-9fd2-43cf44702e20
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/06/2018 13:30
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
222,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
271,559.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Cletec Oy
Indirizz postali:
Belt: Piispanristi
Kodiċi postali:
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.