Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Stazzjonijiet tax-xogħol - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Stazzjonijiet tax-xogħol

  • Ippubblikat
    10/04/2020
  • Skadenza
    18/05/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    18/05/2020
  • Aġġudikat
    18/06/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
2 Regionalna Baza Logistyczna
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30214000 Stazzjonijiet tax-xogħol
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
18,204.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,669,900.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
11
Numru ta’ referenza tal-offerta
D/50/2020
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego z podziałem na 11 części (zadania).
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej zamawiającego: www.2rblog.wp.mil.pl oraz https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: 2 Regionalna Baza Logistyczna
Indirizz postali: ul. Marsa 110
Belt: Warszawa
Kodiċi NUTS: PL
Kodiċi postali: 04-470
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Marta Ćwiklińska
Indirizz prinċipali: www.2rblog.wp.mil.pl
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/05/2020 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.