Publications Office of the EU
l-Isvezja-Gällivare: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Gällivare: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    11/04/2022
  • Skadenza
    17/05/2022
  • Aġġudikat
    01/09/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Gällivare Kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
78,800,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
81,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
INK/2022:18
Deskrizzjoni

Ramavtalsupphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster avseende utrednings-, program- och projekteringsuppdrag inom teknikområdena arkitektur, konstruktion, el, ventilation, värme och sanitet, mark samt styr och övervakning.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflstnrohb&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
78,800,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
81,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Tyréns Sverige AB
Indirizz postali: Folkungagatan 44
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 11886
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.